Říjen 2010

Den rozmazlování :))

31. října 2010 v 15:22 | Terezka
              Miláček vám právě odjel na zápas nebo se prostě někam ztratil? Využijte toho a udělejte si rozmazlovací den jen a jen pro sebe! :)) Naplánujte si relaxační a zkrášlující den a užijte si tu samotu. Každá to jednou za čas potřebujeme a kdo říká, že ne tak LŽE! :D
První rozmazlení odcení vaše pleť. Vyčistěte ji dočista a zbavte ji všech škodlivin. Tak tedy, horkou vodu si vlijte do misky a do ní přidejte pár kapek eucerinového oleje nebo něaké bylinky. A jaká bylinka je ta pravá? :)) Heřmánek a levandule je dezinfekční, a rozmarýn a březová kůra prokrvují. Skvělým zlepšovákem je taky pár lžic medu a pár kapek citrónu. Vaše póry budou po lázni otevřené a kůže se bude skvěle čistit. Po lázni a vyčištění naneste na obličej čistíci masku. :)) TIP!: Na internetu jsem našla skvělý tip na červené pupínky. Pokud se objeví na vašem obličeji červený pupínek použijte aspirin! Jednu nebo dvě tablety rozmíchejte do malého množství vody až z toho vznikne kaše. Naneste na pupínek zalepte rychlonáplastí. A do rána bude prý po pupínku :)) No tak tohle dneska zkusím a dám vědět! :))
Zbavte se přebytečných chloupků!
Po parní lázni je skvělé se pustit do úpravy obočí. Jak upravit obočí vám tu nebudu radit, protože to najdete na každém druhém blogu ;) Nezapomeňte se zbavit hloupků i nad obočí a horním rtem. Další už vás čekají jen nohy, ruce, třísla. :))
Máte suché lokty a paty? Vyzkoušejte můj další a velice známí tip. Těsne před spaním si naneste na suchá místa silnou vrstvu krému. Namazaná místa zabalte. Ráno uvidíte jak bude vaše pleť hydratovaná a jemná. :))

Pak už do programu můžete zařadit nakupování, kino, dámskou jízdu nebo shlédnutí vaše oblíbeného seriálu nebo romantického filmu. :))
Váš miláček bude z vaší krásy nadšet a vy mnohem víc! :)) Udělejte si svůj den a budete šťastnější :))

Trafa do červeného :P

31. října 2010 v 15:03 | Terezka
              Letos stoprocentně neprohloupíte pokud si pořídíte červený kabátek. :)) Samozdřejmě pokud nechcete nosit až tak výraznou barvu na kabátku zařadtě do svého šatníku alespoň kabelku nebo lodičky. Vhodným červeným doplňkem je také kosmetika. Rudý lak na nehty nebo rudá rtěnka budou vypadat skvěle. :))
eaekf jewíprw
Červená je hrozně sexy, vypadá vášnivě a sebevědomě :)) Tak proč to nevyzkoušet? :))

Hezký večer :))

30. října 2010 v 22:29 | Terezka
              Ahojté! :))
Tak jak jste se dneska měly? :)) Já super. :)) Dneska jsem s miláčkem šla nakupovat DÁREČKY. :)) No moc jsme toho moc nekoupili, protože ho to moc nebavilo. :D Takže půjdeme znova o víkendu. :)) A co jsme tedy nakoupili? :)) Koupila jsem něco miláčkovo sestřičce. :)) ( Nemůžu napsat :D Ona by si to přečetla :D) Pak jsem mu koupila NUTELKU♥ A sobě novou krásnou PENĚŽENKU :)) Zítra dodám fotečky :)) ♥ No a pak honem rychle do postýlky :)) Dali jsme si TATARÁČEK ♥ Na který jsem se neskutečně těšila. :D A pak jsme se celý den VÁLELI. To MOJE ŠTĚSTÍ pak usnulo a já mu šla pomoc s něčím do školičky. :))
A moje plány na zítřek? :)) Musím si nabít IPODA♥ dát do něj něakou novou MUZIKU♥ A pak na HOKEJÍČEK♥ KOBRA PRAHA♥ Tak snad se jim to povede a VYHRAJOU! Skvěle si tam zase pokecám s ANETKOU♥ A pak tu svojí hvězdu unesu na OBĚD. Nu a pak domů a on k babičce a musíme se učit. :(( Plánuju si ještě stáhnout něaký díly GG♥ a sestře STMÍVÁNÍ. Nu a nakonec BLOG♥ Mám v plánu přidat sem článeček jak si udělat den jen a jen pro sebe. Pak snad styling dne a určitě bych chtěla přidat něco na téma MILUJU ♥ ....

30.10.2010

30. října 2010 v 9:45 | Terezka
             Tentokrát jsem vybrala něco nenápadného. Na sobě ho měla Natalie, které je 16 let. Je to mladá herečka a fotografka z Moskvy. :))
oafaidopfkasdf
Je to jednoduché a příjde mi to hrozně moc romantické♥ :)) Fakt krása, strašně moc se mi to líbí! A co tomu říkáte vy? :))

ÁÁ jde se na to ... :))

29. října 2010 v 17:21 | Terezka
             Slíbila jsem vám fotečky z nákupů ale bohužel jsme to přesunuli na zítra takže fotečky až zítra nebo v neděli :));))
Chtěla jsem vám jen v rychlosti říct, že si tedka stahuju další díl GG♥ A vrhnu se na ten slibovaný úklid :D Na blogu mě čekejte později ;))

Halloween v mojí budoucnosti :))

29. října 2010 v 8:30 | Terezka
              Za dva dny je halloween. Pro 90% lidí v české republice to naprosto nic neznamená. Tady jak všichni víme se to neslaví. A to je škoda. Nechtěla bych aby se to tady slavilo uplně jako v Americe ale myslím, že děti by to odcenili. Převlékat se za duchy a různé strašidla je pro ně přece zábava!
Mě rodiče o tuto radost taky připravili ale já ve své budoucnosti nebudu jako oni. Až jednou budu mít sama děti budu pro ně připravovat halloween. Nebude uplně Americký ale taková česká podoba Halloweenu. Moje představa vypadá asi takhle...
 ... Na den halloweenu bych pro ně a pro jejich kamarády udělala něakou dětskou párty ve strašidelných maskách, připravila pro ně něaké hry. No prostě aby se celý den skvěle bavili. A večer něakou bojovku. Za to všechno by dostávali stejně jako americké děti bombóny...
Možná si myslíte, že jsem se zbláznila ale děti si mají hrát dokud to jde. Pokud tomu tak není nemají žádné dětství a jsou moc rychle dospělé. Já budu svým dětem na halloween připravovat dětskou párty a myslím, že budou rádi, protože budou mít něco speciálního než ostatní děti. Nechci žít v americkém snu ale v českém se špetkou ameriky! :))

Plány na dnešek :))

29. října 2010 v 8:15 | Terezka
              Dobré ránko :)) Dneska jsem tu hrozně brzy protože musím pomoct máminýmu příteli s něčím v práci. Počítám, že tam budu tak dvě hodinky a pak pomažu za NÍM♥ Hrozně se na něj dneska těším! Po včerejší hádce si to musíme vynahradit! :)) Popadla mě vánoční nálada jelikož jdeme dneska už nakupovat něaké dárečky!! Já to prostě miluju!♥ Vánoce :))
Pak ON jede na hokej a já pojedu domů a chtěla bych dneska uklidit pokoj- POŘÁDNĚ! a vrhnout se na skříň trošku to protřídit a něco VYHÁZET! Aby se mi tam vešlo oblečení od ježíška :D
Chtěla bych proto pro vás připravit něaké fotky těch dárečků co seženu a pak fotečky mé skříně. :)) A snad i několik článků, které mám rozmyšlené a o kterých bych chtěla napsat. Ale bohužel i přez to všechno, že jsou prázdniny není tolik času. :(( Chtěla jsem toho stihnout tolik a tolik si UŽÍT SVÉHO MILÁČKA♥ že to stejně nestihnu. :((
A co plánujete dneska vy? :))

Dobré ránko :)

28. října 2010 v 9:05 | Terezka
              Dobrý ránko :)):-*
Tak jak jste se dneska vyspinkali? :)) Já dneska docela super. Nebudu se zmiňovat o tom jak mě štve, když některé lidi něco slibují a pak to nedodrží :// Takže jsem se teďka hezky nasnídala a půjdu si zacvičit :)) Pak rychle do spršky a pak příprava za ním♥ :)) Dneska jdeme na tu thajskou masáž tak se HROZNĚ MOC TĚŠÍM! Nu a pokud mi zbyde čas tak ještě v rychlosti uklidim svůj pokoj. Odpoledne až si ho trošičku užiju tak musíme jet na jeho trénink. Ale já mezi tím pojedu ještě domů něco tu udělat. :))
A co budete dneska dělat vy? :)) Je druhý den prázdnin a mě příde, že jsem neudělala to co jsem si plánovala :D Zachvilku to uteče a já budu dohánět to co jsem chtěla snad o školní týden :((

Pro dnešek padla :D

27. října 2010 v 20:28 | Terezka
              Tak dneska už mě to něak nebaví... Už se mi žádné články nechtějí ani psát a vymyšlet... :// Nevim asi únava či co :((Takže si tedka zalezu do postele a pustim si GG!♥♥
Zejtra jdu s miláčkem na masáž, tak jsem zvědaváá :)) Takže vám pak dám vědět jaké to bylo :)) Pak budeme spolu :))♥ A pak zase hokejíček... Zejtra na něj ale asi nepůjdu a budu doma něco dělat protože ty prázdniny tak rychle utečou ani nebudu vědět jak ... :D
Takže zítra něaké článečky :)) :-* Paá

27.10.2010

27. října 2010 v 14:52 | Terezka
              Pro dnešek jsem vybrala něco co mě opravdu a naprvní pohled zaujalo. :)) Tento look na sobě měla Anastasia ze Singapuru. Anastasia je jednadvacetiletá tanečnice. :))
wqiruwr
No není krásná :))? Hrozně se mi líbí ta fotka :)) A co se týče outfitu zaujal mě právě ten žlutý svetr! Je výrazný a nápadný. A ke kraťáskům a k platform heels vypadá božsky ♥ :))