Listopad 2010

Zimní pohádka ♥

30. listopadu 2010 v 16:27 | T.♥
              Ahojté :))
Omlouvám se, že jsem včéra nic nepřidala ale spinkala jsem u miláčka♥ Takže jsem pochopitelně neměla v plánu blogovat. ;))
Venku je to jako v pohádce, sníh.♥ Všichni schánějí dárečky a dekorace. :)) Nádhera!♥
Dnešek mi začal příjemně. Probudila jsem se vedle milované osoby♥ A ještě mohla chvilku ležet :D Ve škole jsme pak psali test z ajiny, mám 2- ale podstatný je, že mi vypadla čočka :D!!! Dopr.... :D Nu něak jsem to zvládla a den šel dál. Test ze ZPV jsem nádherně opsala :)) :D Takže libovka. Po školičce jsem viděla chvilinku to moje štěstí ♥ Ale pak jsem mazala domů, protože jsme se prali a já mám naražonou hrudní kost. :(( Nic příjemnýho ale můžu si za to sama ://
Pořád dolaďuju detaily dárečků pro miláčka♥ a pro zbytek rodiny ♥ :))
Teďka mě čeká angličtina, němčina a něco se stopro najde :D!
Takže si utíkám udělat čaj, kouknout na učení, pak rotoped + GG♥ :)) Dokonalost ♥
Do mikuláška držím dietku :D!

Dneska možná čekejte něakou aktualizaci, ale nechci nic slibovat :-*♥

První adventní neděle :))

28. listopadu 2010 v 18:24 | T.♥
               Čaukýý :))
Čekala jsem, že první adventní neděle bude u nás doma vypadat tak jako vždycky. Něaká libová večeře a zapálená svíčka. Bohužel náš byt se proměnil v krásný vánoční domov ale žádná skvělá večeře ani zapálená svíčka. Trošku mě to zamrzelo ale co mám dělat. :((
Dnešek jsem tedy ztrávila na hokejovém stadionu. :)) Koukala jsem se na zápas mého miláčka♥ :)) Poprvé s čočkama takže jsem nemusela hledat puk :D! Kluci hráli 2:2 takže to nebylo tak špatné ;))
Po hokeji jsem ale musela jet domů, nemohla jsem jet s miláčkem k jeho babičce kuly mé " super sestře"! :// Nebudu jí komentovat!!
Takže jsem celý den ztrávila nad doplňováním sešitů, psaním na blog a venčením psa. :// Nic moc den.
Ráno bylo super ♥ Ale odpoledne už to byla pěkná nuda! :((
Dneska bych ráda ještě douklidila pokojíček, zacvičila si na rotopedu, dala horkou vanu♥ :))

• A jak jste si užili první adventní neděli vy? :))
• Je u Vás sníh? :))

28.11.2010

28. listopadu 2010 v 14:24 | T.♥
              Mojí dnešní inspirací je Kryz. A není to poprvé. ;)) Pro ty co jste na mém blogu nic nečetli. Kryz je dvacetiletá spisovatelka, stylistka, blogerka a modelka. :))
faklsdmfkldsf
Její styl se mi tak líbí! :)) A ty dokonalé boty s mašličkou♥ :)) Naprostá dokonalost! Pruhovaný svetr je od značky Forever 21 a malé černé z Topshopu. :)) Tak snad jste nadšení stejně jako já! Ona mě vždycky dostane! :))

Líčení pro zimní Královny

28. listopadu 2010 v 13:53 | T.♥
              Líčení ve stylu Blair Waldorfové ze seriálu GG určitě odceníte. Leighton Meester představitelka Blair zvolila bílé stíny a rtěnkou v barvách lesních blodů, vytvořila nový trend- look zimní královny. :)) Tento make-up se hodí skvěle na párty, na večeři i na zajímavou akci jako je zimní ples apod.
A jak na to? :))
Samozdřejmostí je udělat svou pleť dokonalou a bezchybnou. Sjednoťte pleť make-upem a přejděte k líčení očí. Na horní víčko a koutky očí naneste tenkou vrstvu bílích stínů. Pro kočičí pohled použijte nalepovací řasy ale pouze dva nebo tři trsy! Upravte obočí, jemně ho dokreslete hnědou tužkou na obočí. Pak už stačí jen hnědá řasenka. Dalším důležitým krokem jsou rty! S těmy si by jste si měly pohrát. Nejprve zvýrazněte rty konturovací tužkou a zvírazněte srdíčko ve středu horního rtu. :)) Rty nejprve vybarvěte rtěnkou v jasné barvě. Rty jemně otřete o papírový kapesníček a znovu je naličte. Nezapomeňte na lesk, ten tentokrát použijte na celé rty. :)) Na tvářenku zapomeňte, líčení je samo o sobě výrazné a tvářenkou by jste nevypadali jako zimní královny ale jako marfuši ;))
fdlsjflsfmdsf

Fornarina- Drzost, ženskost, glamour

28. listopadu 2010 v 8:42 | T.♥
              Tato italská značka se opět vrací do naší metropole. Na pár let z našeho trhu zmizela ale letos se opět vrací. Najdete ji v Palladiu od 26. listopadu. :)) Toto oblečení je nejen sexy a ženské ale skvěle se spojuje s drzostí a extravagancí. :)) Určitě by jste měli alespoň jeden kousek přidat do svého šatníku. A pokud si myslíte, že to bude cenová raketa, tak se mýlíte. Díky výborným majitelům se podařilo nastavit ceny nižší než v samotném Miláně nebo v sousedním Německu.
fsaflja sfk

"Nechoď na Staromák, umřeš tam!"

27. listopadu 2010 v 22:07 | T.♥
              Ahojky :)):-*
Ano, tahle věta byla v smsce od jednoho kamaráda. Přišla mému miláčkovi a tak bylo jasné, že se naše plány nejspíš změní. Volal mu, prý na staromáku jezdili sanitky a tak. :(( Nakonec jsme tam nešli. :(( :// Mrzí mě to! Já vim, něakej blbej strom ale pro mě je to začátek vánoc prostě! :)) Nu nic.
Náš dnešní den byl tedy takový. Před obědem jsem dorazila k miláčkovi :)) ♥ První hvězdičkou mého dne byl ON♥ :))
Další hvězdičkou byl připravený, skvělý TATARÁČEK S TOPINKAMA. ♥ Mmm ;)) Od té doby co jsem ho jedla popré ho miluji :)) Taky jsem se pořádně nacpala :D!
Další hvězdičkou byl Harry Potter! :)) Konečně jsem viděla ten díl :)) Bylo to naprosto neskutečný. ♥ Chvilinkama jsem se bála a lekala, pak nadávala a nakonec plakala... Kuly Dobymu :(( :'((Jsem prostě citlivka! :D
Další hvězdičkou měl být stromeček ale plány se změnili a hvězdičku získal CHodov. Nakopila jsem něaké dárečky, dali jsme si kafíčko. :)) A to celá rodinka ♥ Já a rodina mého milovaného♥ :)) Opravdu jsem si to užila. :))
Poslední hvězdičkou byla maminčina čočková polívka ♥ :)) Miluju :))
Dneska jsem vyplítvala další dokonalý balzám od Oriflamu :(( GR! Přitom ho nejvíc potřebuju !!!

• Máte už něaké dárečky? :))
• Už je u Vás sníh? :))

Pohled z okna mého pokoje :))
jbhkjn
kujhjkh

U miláčka :))
,f masd.f,msdf

Naši miláčci :)) Dastík a Keira ♥
k ksafdfdasf

Vánoce, Vánoce přicházejí ♥

26. listopadu 2010 v 20:55 | T.♥
             Čaukyý :))
Tak jak jsem psala dneska jsem dělala v pokoji Vánoční úklid, takže vázdobička a pořádnej úklid! :)) Zítra si ještě převlíknu postel a v nejbližších dnech si uklidím skříň s oblečením!!:)) Takže už tu je samá vločka, ozdobičky ... ♥
Zítra je důležitý den! :))
Zaprvé ráno si chci pěkně zacvičit! Zajezdím si na rotopedu, protáhnu se apod. :)) Po ránu to miluju ♥ A když je nálada! Je to dokonalejší! :))
Pak jedu za Panem Dokonalým♥ :)) A jede se na nákupy dárečků! Mamince jdu zařídit masáž k Vánocům :)) A ostatním nakoupit dárečky. :)) A miláčka si nechám nakonec♥ Pak si to odvezeme domů :))
A jedéém na Harryho Pottera!! :)) Juchůůůůů!!! :D Tak strašně se na to těším! Bude to fakt super a hlavně sním♥ :-*
Nu a pak jedeme na Václaváček se pokouknout po něakých věcech a na stromeček! :)) ♥ Těším se na to jak malá! Jdou tam snad všichni :)) Bude tam tak milion lidí! Ale přesto tam strašně moc chci ♥ Miluju to kouzlo Vánoc, tu vůňi, ty lidi, tu zimu♥ :)) Mmmm! Největší romantika! ♥ T+R ♥
Hrozně bych si přála aby až bude tma a rozsvítí se stromeček aby začal padat sníh ♥ :)) Dokonalé by to bylo! :))
Jinak mám pro vás připraveno několik článků. :)) Ale nevím kdy se objeví. :// Chci si užít celý víkend :))♥ Sním ♥ :))

- Jdete zítra na rozsvícení stromečku? :))
- Máte nakoupené dárečky? :))

Přesně za měsíc je Ježíšek! ♥

24. listopadu 2010 v 18:10 | T.♥
             Ahojky :))
Takže přesně zaměsíc tohle dobou budu sedět u krásně načančaného stolu a budu jíst v štědrovečerní večeři. ♥ Nikdo nevztane od stolu jen maminka. Doufám, že bude skvělá knedlíčková polívka, kterou miluju♥ A úžasnej bramborovej salát od mamky, řízky a citrón. ♥ Nádhera♥
Pro mě začíná vánoční čas už tento pátek! :)) Chystám vánoční úklid svého pokoje. Všude nastrojím vánoční dekorace, přinesu větvičky a hezky si to ozdobím♥ Taky musím připravit skříň a místo na dárečky :D ;))♥
Dneska jsem zaspala. Takže jsem v rychlosti vztala a utíkala na bus, bez snídaně :// Měla jsem celé oko červené, poškrábané. Jak ještě neumím pracovat s těma čočkama. Jely jsme s miláčkem v metru, ale udělalo se mi špatně. Tak semnou počkal na Florenci a já jela zase zpátky domů. ://Prokapávala jsem si očíčko aby to bylo lepší a spala. Potřebuju to vyležet na zítřejší trénink a na páteční test z Práva! Kterej prostě musím napsat!
Odpoledne za mnou přijel on♥ I přez to, že měl před hokejem málo času tak jsme si to příjemně užili.♥ :))
Dneska jsem si ty čočky nedávala, jak mám podrážděné to oko, ale zítra to zase vyzkouším. Snad to bude lepší :))
Zítra plánuju jít nejspíš do školy :)) Abych viděla miláčka♥ a mohla na trénink. :))

• Kdy pro vás začínají Vánoce? :))

Zdravotní problémy? Vsaďte na vánoční přísady! :))

24. listopadu 2010 v 17:41 | T.♥
             Blíží se Vánoce a doma máte spoustu vánočního koření, které se používá do cukroví. Vyzkoušejte něaké koření a dosáhnete zajímavých výsledků. :))

Anýz
Toto koření se využívá po staletí. Ve středověku byl považován za účinný lék proti moru. Pomůže vám při zažívacích potížích- to se na Vánoce hodí :D. Navíc anýz snižuje teplotu a zlepšuje kvalitu spánku. Jeho pomoc odceníte pokud jste nachlazení a máte problém s vykašláváním.  Anýz má antibakteriální účinky a proto se přidává do čistících pleťových vod.
Koriandr
Koriandr odceníte při špatném trávení. Skvělé využití koriandru je právě v těchto dnech kdy máte nevy na dranc - uklidňuje nervovou soustavu. Odvar z koriandru je výborným lékem proti migréně. Koriandr má tak pronikavou vůňi a proto se do dnes používá jako přísada do některých parfémů. Koriandr je také součástí indického karí. :))
Muškát
Muškát vám pomůže při nadýmání a žaludečních problémech. Pokud chodíte cvičit a bolí vás svali zkuste muškát a uvidíte, že vám bude hnedka líp! Pozor! Můškát ve velkých dávkách působí halucinogeně. :D
Vanilka
Vanilka vám pomůže od stresu, deprese, únavě. Stačí přičichnout a hned se cítíte líp. Vanilka má i blahodárný účinek na pleť proto se přidává do tělových mlík a krémů. Pokožku nechá jemnou a krásně provoňěnou.
Zázvor
Zázvor je jedním z nejlepších léčitelů. Zbaví vás škodlivin ve vašem těle, pomáhá při bolesti v krku a nachlazení, dodává energii a dezinfikuje. Další plusem je, že skvěle bojuje proti stárnutí pleťi!:))

Dsquared2: Oblečky pro mazlíčky!

24. listopadu 2010 v 17:20 | T.♥
             Spousta návrhářů přisla s něčím šíleným, něčím jiným Dsquared2 přisla s nápadem oblíkat psí miláčky! :)) V jejich psí kolekci najdete dokonalé vodítka pro vaše psí kamarády. Celou tuto kolekci najdete na této stránce Yoox.com. V kolekci najdete pouze dva druhy vodítek. Jeden druh je rockový. Pro pejsky středního vzrůstu. Vodítko má červenou barvu a jsou na nic ostny. Pro menší miláčky je tu jednoduché kožené vodítko pro menší pejsky. Vodítka jsou ve čtyřech barvách se zlatými detaily. Všechny vodítka stojí 190 eur. A aby se tahle kolekce stylově oslavila, Dsquared2 pořádala dokonalou VIP party. Největším hostem byla hotelová dědička a princezna Paris Hilton se svojí čivavkou. :)) Pokud hledáte něaký dokonalý dárek pro svého nejlepšího psího přítele tak myslím že tenhle bude naprosto stylový! :))