Duben 2011

Čarodějnice :))

30. dubna 2011 v 10:16 | T.♥
Dobré dopoledne slečny :))

Tak jak se máte? :))

Tenhle týden je ve znamení mnoha událostí. Velikonoční pondělí, svatba W&K♥, čarodějnice a začátek MS v hokeji :D. Je toho vážně hodně a já každou z těchto událostí mám svým způsobem ráda. :))

Bohužel dnešní zápas Česká republika : Lotyšsko neuvidím. :(( Protože budu s miláčkem a s L&K v aquaparku v čestlicích. :))♥

Dneska bych ráda kdyby se tu objevil ještě nějaký můj vlastní outfit nebo nějaká ta fotečka. :)) Tak si užijte čarodějnice, vypadá to, že bude pěkně tak užívejte jak to jen jde!!! ;))

S láskou Vaše T♥

Kate&William

29. dubna 2011 v 15:03 | T.♥
Ahojky holky!! :))

29.4.2011 se zapíše do historie Velké Británie! Kate a William si konečně řekly své: "I will". Na tenhle velkolepí den se celý země připravovala několik měsíců. Po 8 letém vztahu, několika rozchodech a po spoustě hádek se konečně vzali. :))Královna Alžběta II. pozvala na svatbu několik set hostů mezi nimi například Eltona Johna, Davida Beckhama s manželkou nebo třeba britský miláček Mr.Bean . Všichni britové se na tento den těšili a proto plnili silnice a ulice už v úterý. Proto je bezbečnost stále ve střehu, snaží se uržovat vlastence v klidu a v pohodě. Nikomu z královské rodiny se nesmí nic stát. Policie prozatím zatkla 43 osob, které by mohly ohrozit bezpečnost královské rodiny. V ulicích Londýna je před 4500 policistů. V Londýně pomalu začalo pršet a tak hosté v ulicích ztratili svojí svatební náladu. Vše se ale naštěstí zlepšilo.


Každá malá holčička si přeje být princeznou. V Anglii se ale malým dívka jejich sen může splnit! Proto se po celé zemi začli dělat kurzy, jak být perfektní dívkou pro prince z královské rodiny. Myslím, že i Kate když byla malá chtěla být pronceznou. A kdo by v té době řekl, že se jí její dětské přání splní? :)) Nikdo! Teď ale tahle okouzlující žena je taková britská princezna. Je naprosto nádherná a okouzlující. Ve svatebních šatech byla nádherná, dokonalá a tak něžná. Co se týká ženicha, nevypadal zrovna nejlépe, ale nějak mi k sobě pasují. :))♥


Naprosto jsem se do jejích šatů zamilovala. :D No není prostě nádherná? :))♥ Krásná princezna, někdo okouzlující do zataženého království. :)) Tahle žena měla vážně štěstí. Kolika dívkám na světě se povede zalíbit se princi? Ona se svojí krásou, inteligencí a vtipem určitě na prince zapůsobila. Ale takových dívek je na světě hodně. Co je na ní tak úžasného, že si princ vybral právě ji? :)) Nikdo neví, a nikdy se to nikdo asi nedozví.


Jsou nádherný pár, přímo neskutečný, myslím, že se zapíší do historie. Nejen tím, že si princ vzal neurozenou, ale tak nějak mám pocit, že oni toho hodně udělají. :)) Myslím, že Kate bude hodně podporovat charitu. :)) Láska a dobročinost jí přímo kouká z očí. :))♥ Doufejme, že jí nepotká osud stejný jako matku Williama- Dianu.

I když velkolepá svatba zkončila a bude se jen oslavovat. Nemyslím si, že bulvár a tisk nechá tento pár odpočinout. Kolem nich je tolik otázek. Například: Jestli plánují děti, jestli chce být William králem a mnoho dalších otázek. Já si myslím, že jsou to také lidi a všichni by jim měly dát trošičku soukromí a oddychu. I když to není tak jednoduché ;))


Je vidět, že pár si tyhle okamžiky opravdu užil. :)) Ale nezajímalo by Vás, kde tento dokonalý pár bude trávit líbánky? :)) Mě by to tedy zajímalo. :)) Určitě by nás to přiblížilo, ke vkusu Kate.♥ Ona si určitě vybere něco exotického ale na druhou stranu romantického.♥


Tak na tehle obrázek Kate nikdy nezapomene. Právě v tento okamžik se stala Vévodkyní z Cambridge. No není to jako v pohádce? :))♥ Po tomhle pomalu začínám veřit na všechny své sny a přání. :)) Když se princ zamiloval do neurozené dívky proč by to nemohlo vyjít mě a mému princi. :))♥ Kdo chcete vědět jak se tihle dva seznámili a potkali koukejte dnes večer na NOVU, kde od 20:00 dávají film Kate a William. ♥


Tenhle polibek vidělo více jak 2 miliardy lidí! Tuhle tradici začala Williamova matka Diana s princem Charlesem. :))

Mě už stačí jim jen pogratulovat, popřát mnoho štěstí, zdraví, lásky a krásné děti. ♥ Ať žijí štastně až do smrti.♥

S láskou Vaše T♥


Velký přehled krásy a vše, co se jí týká 1.díl :))

27. dubna 2011 v 15:50 | T.♥
Ahojky holky :))

Jak jsem Vám už psala, rozhodla jsem se Vám psát takovéhle velké speciály a doplňovat je menšími články. Například outfity, fotkami, inspirací a mími deníčky. :)) Tenhle článek bude o kráse a všem kolem ní. :)) Zůstane tu několik dní a já doufám, že se Vám bude moc líbit. ;))

Žluté nehtíčky!

Žlutá ovládla Paříž! Takže odlakujte nehty a připravte se na záplavu žluté barvičky! Léto se blíží obříma krokama. Sluníčko svítí, je teplo. Právě barvu slunce si oblíbili stylisté. Co oblíbili přímo se do ní zamilovali! Žluté nehty jsou nejen IN ale i za deštivého počasí Vám připomenou, že léto už je skoro tady. Připomenou, že sluníčko hřeje a už při pohledu na tyhle nehty Vás žlutá zahřeje u srdíčka, vykouzlí úsměv na tváři. No a co víc si přát? :)) A kde sehnat zaručeně nejlepší odstíny? Tak rozhodně je to Chanel, jak jistě víte Chanel má ty nejlepší odtíny a ani u žluté tomu není jinak. Dále hledejte u značky Essie, o které jsem Vám jednou psala článek ;)) Kdo není na křiklavé barvy ať se podívá u OPI. Samozdřejmě žlutá se sežene i v drogériích dm, rossman, atd. ;)) A jaký je přesně trend? Žlutá na všech nehtech, ať už lesklá nebo matná. Ale v žádném případě třpitky! Ty jsou tabu!! A mojí poslední radou je: Dávejte si pozor na odstín jaký si vyberete. Žlutá nesluší každému, když nesluší jeden odstín bude slušet druhý nebo třetí ;))


Pastelové oční stíny

Dalším trendem, na který by jsme se měly podívat jsou pastelové oční stíny. Tento trend má dva podtrendy. První je jasné, křiklavé výrazně namalované oční stíny a druhý jsou oční stíny jemně namalované, né tolik výrazné. Určitě se ale řiďte hlavní zásadou. Přes den méně, v noci více. Takže večer na párty můžete hodně namalovat jak oči tak rty. A zapomeňte na barvy, které k sobě ladí! Klidně si namalujte zelené oči a rudé rty! Čím šílenější kombinace, tím víc podtrhnete tento trend a ukážete, že trendům rozumíte! Nebo to udělejte jako na módní přehlídce známe značky Prada. Prada se zaměřila na modré oční stíny a rudé rty! To je taky velmi zajímavá kombinace. A jaké barvy? :)) Růžová, modrá, zelená, fialová, žlutá, oranžová. Letos jsou povolené i barevné oční linky! Jaro a léto bude prostě prozářené barvami ;))

Nude odstín

Opět jsme u laků na nehty. :D Tentokrát se ale podíváme na nejlepší nude odstín. ;)) Jak jsem psala léto bude hlavně o barvách ale ve spojení s nude doplňky? To bude naprosto hříšná kombinace, kterou si kde, kdo zamiluje! Jak jistě víte najít správný odstín laku na nehty, přesně takový jaký chcete, není nikdy jednoduché. A u nude barvy? To je ještě horší! Protože žádná nude barva není dost nude! A hlavně vždycky se na nich najde nějaká ta chybička. Jeden je strašně drahý, druhý má perleťový nádech a třetí nežádoucí třpit. No co to je?? ;)) Dokonalý produkt ale spatřil světlo světa. Je to lak na nehty od značky RGB. Tento odstín beach má v sobě úžasné pigmenty v písečném odstínu. První vrstva Vám zaručí jemný nádech barvy, druhá vrstva požadovanou barvu a třetí intenzitu barvy! Lak stojí pouze 14 dolarů což je v přepočtu (podle dnešního kurzu ;D) 238,- kč. :)) No není to náhera? ;)) Lak si můžete objenat na jejich internetových stránkách http://www.rgbcosmetics.com/.


Dokonalá rtěnka

Nahé líčení vyžaduje mnohem více práce než to normální. Je proto těžké se naučit jak správě se "naze" nalíčit. Na internetu se objevila naprosto dokonalá rtěnka, která nahé líčení udělá skutečným a navíc podtrhne Vaše přirozenost a jemnost. Tahle rtěnka je od známe značky Lancôme a jmenuje se L'Absolu N. Tato skvělá rtěnka odráží světlo, a tím způsobuje jemné odlesky na Vašich rtech, díky skvělé perleti, která je hlavní složkou téhle dokonalosti. :)) Tuhle rtěnku dělá Lancôme ve 12 odstínech od jemně béžové, přes růžovou až po červenou. Aby toho nebylo málo, rtěnka náherně voní. Lancôme si své zákaznice prostě rozmazluje. ;)) A proč taky ne. Tahle světoznámá značka je proslulá svým skvělým přístupem, luxusem a nevýdatelnou péčí. :)) Jděte se podívat do Lancôme Beauty Institutu a tam Vám určitě rádi poradí, a zodpoví všechny Vaše dotazy. :))Tak já doufám, že se Vám dneska můj článek líbil. ;)) Tenhle mega článek tu vydrží několik dní, protože venku je opravdu nádherně, a mám spoustu práce a plánů. ;))

S láskou Vaše T♥


Ještě že je úterý :D

26. dubna 2011 v 16:02 | T.♥
Ahojky slečinky :))

Tak jak jste zvládli dnešní školní den? :)) Já jsem si při první hodině řikala ještě, že je už úterý víc dní bych nezvládla :D Ale jsem doma živá a zdravá. :D Ve škole se mi dneska poměrně dařilo (musím zaklepat). :)) Snad to zejtra půjde stejně dobře jako dnes.

Od pátku u mě bude spinkat L♥. V pátek budeme každá zvlášť se svýma miláčkama, a večer spolu. Takže prokecáme celou noc :D V sobotu se společně přesuneme k mému miláčkovi, kde budeme všichni 4 grilovat a užívat si společně. A večer, jdeme do aquaparku. Do čestlic. :))♥ Hrozně se těším!!

A co mě čeká dneska? :)) Musím se naučit právo, ZSV, NJ. Dále musím přečíst několik stran Temna. Pak dojdu mamuše na nákup, a snad bude chvilinku čas na odpočinek :))

Pěkně odpočívejte, nabírejte síly na zítřejší školu :))Dále přemýšlím nad změnou designu :)) Co říkáte? něco nového nebo tenhle? :))

S láskou Vaše T♥


Nákupní seznam :))

25. dubna 2011 v 8:20 | T.♥
Ahojky holky :))

Tak pořád jsem nedodělala, ten článek. Pořád mi chybí ta fotka :// Na té budu pracovat dneska! Opravdu! :)) A článek Vám sem hodím večer... :))

Dneska mám plány asi takový: učení, úklid. Takže už takový školní den :// Achjo.. :(( Prázdniny jsou u konce.

Ale tenhle článeček bude o tom co si musím koupit, a ještě přidám nějaký pěkný obrázky. :)) Užívejte :))♥

NÁKUPNÍ SEZNAM:

1)zpevňovací krém
2)maska na vlasy
3)sukně
-ráda bych nějakou s kytkovým vzorem, nebo s krajkou :))
4)balerínky
-tak ty bych chtěla jednobarevný, třeba šedivý, černý nebo i veselejší barvy :))
5)pilník
6)velký psaníčko
7)sáčko
-delší sáčko s 3/4 rukávem
8)tenisky
-ráda bych chtěla, elegantní :))
9)svetřík
-delší
10)bundička
-lehká bundička, na rána, kdy je sice teplo ale pořád né uplný abych šla jen v tílku. :))S láskou Vaše T♥


Módní inspirace :))

24. dubna 2011 v 8:22 | T.♥
Ahojky holčičky :))

Tak jak se máte? :)) Užíváte prázdniny dostatečně? :)) Já si je užívám, co to jde. Třeba v dnešním případě jdeme s miláčkem cvičit, pak k němu a tam se budeme asi válet na zahradě nebo na terásce. :)) Bude to další skvělý, udobřovací den :))♥ Doufám.

Aby jste ale viděli, že na Vás neustále myslím, mám pro Vás módní inspiraci a zítra se tu objeví velký přehled krásy. :)) Myslím, že se máte na co těšit. :))
Tyhle věci se mi naprosto líbí, není to můj nákupní seznam, ale taková inspirace, co si přát, co si koupit. :)) Doufám, že se Vám to líbí, a že se budete těšit na další zajímavé články. :))

S láskou Vaše T♥


Den s maminkou :))♥

23. dubna 2011 v 15:41 | T.♥
Ahojky holky :))

Tak už mám pro Vás připravený velký přehled krásy a taky fashion inspiraci. ;)) Takže se máte na co těšit. Ještě jen musím k přehledu přidat jednu fotografii, na které začnu pracovat za okamžik. :))

Dneska jsem ale strávila den s mojí maminkou. ;)) Po dlouhé době♥ Musím se přiznat, že to bylo opravdu fajn, i když jsem musela vztávat opravdu brzo. :)) Jela jsem jí pomoc do práce. Tam jsem si to odseděla, kreslila jsem si a četla Temno :// Moc jsem nepokročila. Po práci jsme jely směr hlavní město a zastavili jsme se ve Fashion Aréně. :)) Zaběhly jsme do našeho oblíbeného Lindtu a koupili tolik čokolád, že ani já jsem nechápala ;D Pak jsme utíkali do Hariba. Kde jsme nakoupili několik pytlíčků medvídků. Mamky přítel- Jirka, má totiž zítra svátek. Koupili jsme nějaké tričko a voňavku. :)) Já jsem si dneska z Fashion Arény odnesla pár mňamek od Lindtu a Sadu Max Factor(make-up+ řasenka) Snad ten make-up bude konečně ten pravý!!! :D Koukala jsem ještě po teniskách, ale mamuša pospíchala, tak jsem to nechala na jindy. Doma jsme si udělali skvělý salát a tím náš den skončil. :)) Bylo to fajn, a já bych si ho ráda zopakovala. ;))


Moje nejmilovanější dobrůůtky :D♥ Miluju Lindt♥

S láskou Vaše T♥


Páteční nákupy s Princes♥ (15.4)

22. dubna 2011 v 12:04 | T.♥
Ahojky holky :))

V pátek jsem byla s Princes na nákupech :))♥ Krásně jsme se popovídali, předali dárečky k narozkám a svátku. Zasmály jsme se a opět jsme si to užili. ;)) Utratila jsem zase všechny peníze, nakoupila pěkné věci, a vyhlídla další co bych ráda měla. :)) Mám pro Vás proto, pár fotek. Omlouvám se za kvalitu ale můj foťák už dosloužil :// Fotky jsou focené tedka :D Nejsem namalovaná tak se nedivte ;D

1.Sluneční brýle Ann Christine :)) 259,- kč. Za ty jsem velmi ráda, protože co sezóna kupuji nové, protože je někde buď nechám ale většinou rozbiju ;D Takže si raději kupuji levnější a navíc tyhle jsou takové bytelné :D

2.Tričko s 3/4 rukávem, na zádech spojené mašličkami, světle růžové ;)) Terranova 299,- kč. Tohle jsem viděla všude na We♥it takže, když jsem ho viděla, musela jsem ho mít♥ :))

3. Náherné bílé tílko s mašličkou z Terranovi, přemýšlím, že si zajdu i pro jinou barvu ;D 199,- kč

4. Kruhové naušničky od maminky♥ Kamínkové náherné, ♥ a mašličky naušničky o Princes k narozeninám♥ :)) Děkuji :-*


5.Spodní prádlo od maminky :))♥ Bílé brazilky, černá podprda, a nude podprda :))


Tak to je všechno :)) Tak si užívejte prázdninky, já taky užívám. ;)) Zítra tu bude inspirace ale nebojte už mám skoro celý mega přehled krásy ;))♥

S láskou Vaše T♥


Bílé hodinky :))

20. dubna 2011 v 13:29 | T.♥
Ahojky holky :))

Tak jak si užíváte počasí? :)) Já doma. Z těch všech problémů jsem onemocněla. :(( Děkuju Vám, za komentáře. :-* Situace je sice dobrá ale teďka se budu věnovat našemu vztahu mnohem víc než blogu. Tak to pochopte :)) Aspoň zatím. ;))

Ale v pátek jsem byla s Princes♥ nakupovat a nakoupila jsem si pěkný věci to se objeví asi zítra. ;)) Ale viděla jsem tam nádherný hodinky. A jaký je tedy problém? Nevím jestli si je mám koupit. :D Dám Vám sem pro inspiraci obrázek a chtěla bych od Vás slyšet jestli se hodí nebo ne, jestli by jste je nosili apod. :))


Předem Vám děkuji a těšte se na další články :)) Vrací se mi blogová nálada ;))

S láskou Vaše T♥


Můj nekonečný vztah je možná konečný ...

17. dubna 2011 v 7:13 | T.♥

Ahojky holky. Omlouvám se ale já prostě tedka nemám náladu. :(( Bohužel, myslela jsem si že mám nekonečný vztah. Ale nejspíš ne. Ozvu se až se to nějak dá dohromady. Tedka jen dávám všechny vzpomínky dohromady, a čekám jak to dopadne.

S láskou Vaše T♥